KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13823048
nr 1382 3048
Björn Roar Stenseth
(1938-2009), Norge
Oljemålning, Fjällstuga Norge. Signerad. Olja på duk, 58x98 cm, yttermått inklusive ram: 75x115 cm
Bjørn Roar Stenseth, norsk bildkonstnär född 1938, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:44:58
1/3 11:52:25
100 kr
1/3 18:10:17
Björn Roar Stenseth
Läs mer om Björn Roar Stenseth